Dietetyk

Dietetyk jest odpowiedzialny za przekazywanie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania. Naszą ofertę dietetyczną kierujemy przede wszystkim dla osób, które zmagają się z różnymi dolegliwościami chorobowymi w zakresie odżywiania, a także dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, które chcą dowiedzieć się, jak przygotowywać zdrowe potrawy i jaką żywność wybierać, aby uniknąć problemów zdrowotnych w tym zakresie.

W ramach konsultacji dietetyka Łódź oferujemy naszym klientom dostęp do specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w takich dziedzinach, jak dietetyka kliniczna oraz dietetyka sportowa. Konsultacje dietetyka odbywają się poprzez rozmowę z pacjentem i szczegółowy wywiad, po którym lekarz wykonuje analizę składu ciała. Lekarz dietetyk Łódź może również zlecić badania kontrolne w celu wykluczenia bądź potwierdzenia wystąpienia choroby. Następnym krokiem jest dobór odpowiedniej diety, dopasowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz systematyczne kontrolowanie jego stanu zdrowia.

W ramach oferty dietetyk w Łodzi przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualne konsultacje w poradni wraz z możliwością ułożenia jadłospisu na określony czas – podany w poniższej tabeli.

Mgr Natalia Kulesza

MAGISTER DIETETYKI KLINICZNEJ

Cennik Dietetyka

UsługaCena
Analiza składu ciała30 zł
Pierwsza wizyta (pomiary+analiza)120 zł
Wizyta kontrolna60 zł
Jadłospis 7 dniowy90 zł
Jadłospis 7 dniowy (specjalistyczny)110 zł
Jadłospis 14 dniowy 180 zł
Jadłospis 14 dniowy (specjalistyczny)220 zł
Jadłospis 21 dniowy 270 zł
Jadłospis 21 dniowy (specjalistyczny)330 zł
Jadłospis 28 dniowy 360 zł
Jadłospis 28 dniowy (specjalistyczny)440 zł
CO O NAS MÓWIĄ
Umów się na wizytę
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących świadczonych przez nas usług.