Infuzja Tlenowa

Podobnie jak wiele innych zabiegów, jakie oferujemy naszym klientom w ramach kosmetologii, równie dużym zainteresowaniem cieszy się infuzja tlenowa. Zabieg jest nieinwazyjną metodą odmładzania skóry, w której za pomocą tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu aplikowanego pod ciśnieniem, wtłaczamy do głębokich warstw skóry skoncentrowane składniki aktywne. Infuzja tlenowa Łódź to przyjemny i komfortowy zabieg, który bazuje na hiperbarycznym aplikowaniu substancji odżywczych w głąb skóry – bez jej nakłuwania.

Infuzja tlenowa w Łodzi daje widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Wyraźnie poprawia się ogólna kondycja skóry, która dzięki temu, że podajemy jej serum z aktywnych składników odżywczych za pomocą czystego tlenu, staje się głęboko nawilżona, odżywiona, rozjaśniona i wyraźnie nabiera młodszego wyglądu.

Tego typu zabiegi na skórę Łódź dodają skórze witalności i sprawiają, że poprawia się jej elastyczność. Infuzja tlenowa jest również bardzo dobrym rozwiązaniem na łagodzenie objawów łuszczycy i egzemy.

UsługaCena
Twarz + serum300 zł
Twarz + szyja + serum350 zł
Twarz + Szyja + Dekolt + serum400 zł
CO O NAS MÓWIĄ
Umów się na wizytę
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących świadczonych przez nas usług.