Lifting twarzy PROFHILO

W ramach pakietu zabiegów odmładzający przygotowaliśmy dla naszych klientów produkt, który jest obecnie jednym z najczęściej stosowanych preparatów w bioremodelingu skóry twarzy. PROFHILO to innowacyjny preparat, nazywany również molekułą młodości, w którym wykorzystujemy stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową.

Lifting twarzy Łódź jest jednym z najpopularniejszych zabiegów odmładzających, jakimi może poszczycić się medycyna estetyczna w Łodzi. W celu poprawienia jakości skóry oraz tkanki podskórnej stosujemy naturalnie wyselekcjonowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu, bo aż 64 mg w jednej dawce, oraz sieciowanie nowej generacji – w ten sposób powstaje preparat o działaniu wielopoziomowym, który nie posiada żadnych wad chemicznej modyfikacji.

Zabieg liftingujący PROFHILO jest swego rodzaju terapią starzenia się skóry. Dzięki niemu możemy modelować nadmiar wiotkiej i obwisłej skóry naszych pacjentów, przywracając tym samym jędrność i minimalizując oznaki starzenia się. W ten sposób – PROFHILO lifting twarzy w Łodzi – poprawia się nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także ogólne samopoczucie.

Cennik Lifting twarzy PROFHILO

UsługaCena
Profhilo – kompleksowy lifting twarzy1400 zł
CO O NAS MÓWIĄ
Umów się na wizytę
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących świadczonych przez nas usług.