Lipoliza iniekcyjna

Samodzielna redukcja tkanki tłuszczowej w wielu przypadkach może być niezwykle czasochłonna i uciążliwa, a nawet niemożliwa, między innymi z powodu niektórych chorób i schorzeń. W związku z tym proponujemy naszym klientom zabieg lipolizy iniekcyjnej, który pozwala na szybkie i mało inwazyjne pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, która często jest powodem wielu przykrych doświadczeń w życiu naszych pacjentów.

Lipoliza iniekcyjna Łódź to zabieg, w którym za pomocą zastrzyków wprowadzamy specjalną substancję, która likwiduje komórki tłuszczowe i nie powoduje efektu jojo. Po wstrzyknięcia preparatu dochodzi do rozpuszczenia komórek tłuszczowych. Uwolnione tłuszcze transportowane są do wątroby, która je rozkłada, a następnie wydala z organizmu. Lipoliza iniekcyjna bardzo dobrze wpływa na metabolizm komórek skóry, dzięki czemu staje się ona jędrna i odżywiona.

Tego typu zabiegi, jak lipoliza iniekcyjna w Łodzi,są bardzo dobrą alternatywą dla takich bolesnych zabiegów jak liposukcja. To jednocześnie bezpieczna i niedroga metoda na usunięcie tkanki tłuszczowej w wybranej części ciała przy pomocy zastrzyków z fosfatydycholiny.

Cennik Lipoliza iniekcyjna

UsługaCena
1 ampułka – Aqualyx
(przy zużyciu 2 i więcej ampułek 350/ampułka)
400
1 ampułka – Lipodren
(przy zużyciu 2 i więcej ampułek 300/ampułka)
350
1 ampułka – LipoLax
(przy zużyciu 2 i więcej ampułek 300/ampułka)
350
CO O NAS MÓWIĄ
Umów się na wizytę
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących świadczonych przez nas usług.