Zabieg oczyszczający

Zabieg oczyszczający: mikrodermabrazja diamentowa+ oxybrazja + maska nawilżająca

W ramach oferty zabiegów oczyszczających oferujemy naszym klientom mikrodermabrazję diamentową w połączeniu z oxybrazją i maską nawilżającą. Zabiegi oczyszczające na twarz są bardzo popularne, szczególnie wśród kobiet, niemniej jednak mężczyźni równie często interesują się tego typu zabiegami.

Mikrodermabrazję wykorzystujemy, aby wpłynąć na głębokie warstwy naskórka. W zabiegu posługujemy się obrotowymi diamentowymi tarczami, które usuwają zrogowaciałe warstwy naskórka. Zabieg polecamy szczególnie osobom z poszarzałą, zmęczoną i pozbawioną witalności skórą, a także z widocznymi, postępującymi procesami starzenia się skóry.

Oxybrazję wykorzystujemy, aby pobudzić naskórek do samoczynnego gojenia się. Zabieg oddziałuje na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastylowych. W ten sposób skóra nabiera znacznie większej elastyczności, co korzystnie wpływa również na spłycenie zmarszczek powierzchniowych. Zabieg polecamy szczególnie skórze naczynkowej, wrażliwe, z przebarwieniami oraz wymagającej odpowiedniego oczyszczenia.

Więcej informacji na temat konkretnych zabiegów w poszczególnych zakładkach w naszej ofercie.

Cennik Zabieg oczyszczający

UsługaCena
Twarz290 zł
Twarz szyja dekolt350 zł
CO O NAS MÓWIĄ
Umów się na wizytę
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących świadczonych przez nas usług.