Kardiolog

W ofercie naszej przychodni zapewniamy naszym pacjentom również opiekę kardiologiczną. Kardiologia to dział medycyny, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób w układzie sercowo-naczyniowym oraz rozpoznaje wszelkie nieprawidłowości w tym zakresie. Kardiolog Łódź jest odpowiedzialny za diagnostykę, rozpoznanie i leczenie wrodzonych oraz nabytych wad i chorób kardiologicznych.

Nasz specjalista z dziedziny kardiologii poza diagnozą i leczeniem chorób kardiologicznych wykonuje również rehabilitację wyleczonych już pacjentów. Szczególnie u tych, którzy w swoim życiu przeżyli poważny epizod kardiologiczny i znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka nawrotu problemu, np. są po zawale serca. Nasz lekarz kardiolog w Łodzi zajmuje się rozpoznaniem oraz interpretacją takich badań jak EKG i ECHO serca. Może również nadzorować proces rehabilitacji oraz zlecić leczenie pacjentów z problemami związanymi z układem sercowo-naczyniowym.

Wizyty w naszej poradni kardiologicznej zalecamy szczególnie osobom, które zmagają się z nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca oraz zaburzeniami rytmu serca.

Lek. Patrycja Lebioda

Specjalista Kardiologii

Cennik Kardiologia

UsługaCena
Konsultacja kardiologiczna170 zł
Echo serca (USG serca)170 zł
EKG spoczynkowe z wizytą kardiologicznąw cenie wizyty
EKG spoczynkowe50 zł
Echo serca z konsultacją320 zł
CO O NAS MÓWIĄ
Umów się na wizytę
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących świadczonych przez nas usług.