Lekarz medycyny sportowej

Dla osób, które zawodowo zajmują się sportem, ale także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją sportową przygodę, przygotowaliśmy w naszej ofercie konsultacje z lekarzem medycyny sportowej. Medycyna sportu obejmuje wszelkie procesy, które zachodzą w organizmie człowieka pod wpływem aktywności fizycznej. W naszej przychodni lekarz medycyny sportowej zajmuje się diagnozowaniem kontuzji i schorzeń, które powstały na skutek uprawiania sportu, zarówno wyczynowo, jak i rekreacyjnie.

Medycyna sportu w Łodzi wykonuje również wszelkie niezbędne badania, a lekarz medycyny sportowej Łódź – w razie potrzeby – wystawia zaświadczenie o tym, czy dana osoba kwalifikuje się do uprawiania sportu. Uwzględnia to, czy organizm pacjenta jest w stanie przyjąć określoną dawkę sportu, czy też nie. Medycyna sportowa bierze również pod uwagę wszelkie czynniki i uwarunkowania związane z zaniechaniem aktywności fizycznej.

Lekarz medycyny sportowej Łódź zajmuje się także leczeniem urazów oraz kontuzji osób aktywnych fizycznie. Podczas konsultacji pacjent otrzymuje fachowe doradztwo w zakresie medycyny sportowej.

Dr n. med. Krzysztof Morawski

Specjalista medycyny sportowej i Ortopedii

Dr n. med. Wojciech Gwizdała 

Specjalista medycyny sportowej do 21 r. ż. i ortopedii

Cennik Medycyna sportowa

UsługaCena
Konsultacja u lekarza medycyny sportowej200 zł
CO O NAS MÓWIĄ
Umów się na wizytę
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich informacji dotyczących świadczonych przez nas usług.